ZpětÚvod O nás

O nás

V realitní kanceláři ESKO-MAX s.r.o. vám pomáháme zprostředkovaně prodat, koupit či pronajmout nemovitost. Zaměřujeme se na místní trh, který známe nejlépe - Břeclav a jižní Moravu. Samozřejmostí je vždy individuální přístup našich vstřícných a zkušených makléřů. Díky tomu vám poskytneme profesionální realitní služby pro vaši maximální spokojenost.

Garantujeme vám prodej za nejvyšší cenuKontaktujte nás elektronicky, telefonem či osobně.

Vyberte si z našich služeb

Spolehněte se na zkušené odborníky

Při všech službách pro vás zajistíme kompletní poradenský a právní servis včetně úschovy peněz do přepisu vlastnických práv. Vypracujeme tak pro vás veškeré druhy smluv i smlouvy pro širokou veřejnost. Získáte tak maximální jistotu při jakékoliv fázi prodeje. Díky účinné inzerci navíc dokážeme rychle oslovit kupce pro vaši nemovitost.

Samozřejmostí při našich službách je posouzení a odborný odhad nemovitosti včetně zajištění znaleckého posudku. Pomůžeme vám navíc i s administrativou a vypracujeme daňové přiznání k dani z převodu nemovitosti. Vždy přitom klademe důraz na vaše potřeby.

ESKO-MAX s.r.o. - ekatalog.czRealitní kanceláře a nemovitosti - ekatalog.cz

Rychlé hledání

Rychlý kontakt

ESKO-MAX, s.r.o.
realitní společnost

Hlavní 43/30
Břeclav - Poštorná

Tel.: +420 775 116 228
        +420 734 311 199
        +420 777 707 670
Email: eskomax@eskomax.cz

Aktuality

22.01.

Průkaz energetické náročnosti budovy

Chcete prodat dům či byt? Od 1.1.2013 je povinností vlastníka nemovitosti uveřejnit v inzerci na prodej domu či bytu tzv. energetický štítek.
09.11.

ODDLUŽENÍ - PORADÍME - POMŮŽEME

ODDLUŽÍME  VÁS  I  VAŠI  NEMOVITOST ! V souladu se zákonem a právní garancí ! volejte : 608 066 398